2018 metų gegužės 14 ir birželio 4 dienomis Vilmos Petrikienės paskaitos Vilniaus visuomenės sveikatos biuro organizuojamoje Šeimų mokyklėlėje. Laukiamos besilaukiančios ar vaikus jau auginančios šeimos! Dalyvavimas NEMOKAMAS.

Gegužės 14 d. 10.00-11.30 val. Prieraišioji tėvystė vaiko raidos ir ugdymo(si) požiūriu. Psichologė Vilma Petrikienė. Kas yra prieraišumas? Prieraišumo tipai. Kas yra prieraišioji tėvystė? Pagrindiniai prieraišiosios tėvystės principai? Kada formuojasi prieraišus santykis ir kuo tai svarbu vaiko raidai? Prieraišumo įtaka vaiko ugdymui(si).

Birželio 4 d. 10.00-11.30 val. – Motinystės melancholija ar jau pogimdyvinė depresija. Kas tai? Ir kaip jos išvengti. Psichologė Vilma Petrikienė. Kas yra pogimdyvinė depresija, kaip ją atpažinti? Kas lemia, kad moterį ištinka pogimdyvinė depresija, jos įtaka besilaukiančios ar jau pagimdžiusios moters sveikatai. Pogimdyvinės depresijos poveikis kūdikio vystymuisi. Pogimdyvinės depresijos gydymo svarba bei būdai. Ką daryti, kad motinystės pradžia būtų sklandi?

Visos paskaitos vyks Vilniaus visuomenės sveikatos biure, adresu Polocko g. 12

 Išankstinė registracija el paštu: renginiai@vvsb.lt

Daugiau informacijos tel. 8 5 205 3417

Dalyvių skaičius ribotas.