APIE

Sveiki.

 

 

 

Aš – Vilma Petrikienė. Esu trijų vaikų mama. Tai džiaugsmas ir atsakomybė! Tai atsivėrusios plačios galimybės auginti ir augti drauge!

 

Tapimas mama man yra kelionė, kurios metu susiduriama su smagiais, kartais varginančiais ar slegiančiais iššūkiais. Nuolat kyla čia ir dabar spręstinų klausimų. Atsakymus rasti padeda besikaupianti patirtis, žinios, išmintis.


Esu baigusi filosofijos, psichologijos studijas. Podiplominių studijų krypčiai pasirinkau pozityvią ir padrąsinančią Alfredo Adlerio Individualiosios psichologijos mokyklą. Besilaukdama pirmagimio ėmiau domėtis Prieraišiosios tėvystės, Sąmoningos tėvystės, šiuolaikinės psichologijos, neuro mokslų pasiekimais bei subtilybėmis, įkvepančiomis ieškoti sau, vaikui ir visai šeimai palankiausio sprendimo.

 

Dešimt metų dirbau aviacijoje, buvau skrydžių palydovė. Kasdien kartota frazė, kad „Deguonies kaukę pirmiausia užsidėkite sau!” suformavo taip labai MAMAI reikalingą požiūrį, jog tiesiog privalu pirmiausia pasirūpinti savimi, nes tada GALI PASIRŪPINTI visais kitais.

 

Taigi ESU ŠALIA yra mano pasirinkta gyvenimo filosofija. Tai „akiniai”, pro kuriuos aš žiūriu į save, savo artimus ir aplinkinius. Mums visiems kaip vandens reikia palaikymo, padrąsinimo, tikėjimo ir pasitikėjimo mumis, kad mes sugebėsime.


To mokausi ir mokau skaitydama paskaitas, konsultuodama individualiai, vesdama grupes ir seminarus, rašydama straipsnius, dalindamasi, mano akimis žiūrint, svarbia informacija.

Mob. tel.: +370 680 22541
El. paštas: vilma@esusalia.lt