Tai devyni susitikimai, kurių metų kalbamės numatytomis temomis:

  • Laimingi tėvai augina laimingus vaikus (kalbėsime apie mamos, žmonos, moters vaidmenis; kodėl svarbu geriau pažinti save; ko vaikai mokosi stebėdami mamą/tėtį, tėvų tarpusavio santykius).
  • Kalbos galia (2 susitikimai apie tai, kad patys vaikams prišnekam būtų ir nebūtų dalykų; apie nuoseklumą; apie padrąsinimą ir kuo tai skiriasi nuo pagyrimų).
  • Paslaptingas žaidimų pasaulis (kuo ypatingas yra žaidimas; kodėl verta ir/ar prasminga prisijungti prie žaidžiančio vaiko; gydančioji žaidimo galia).
  • Statom namą kuo tvirtesnį (aptarsime, kodėl vaikams yra būtinos ribos, kodėl jos yra saugumo garantas; kaip jas brėžti empatiškai; kam reikalingos taisyklės ir kas jas nustato).
  • Skriski ragana ant šluotos (buvimas šalia (time-in) yra alternatyva bausmėms (time-out); kas tai ir kaip tai veikia; kodėl reikia vengti bausmių, rėkimo, mušimo ir pan.).
  • Nešuosi kuprinę kasdien vis pilnesnę (vaiko emocijos ir elgesys, kaip tai susiję; audrų ir isterijų prevencija).
  • Bijai vilko, neik į mišką (nerimas ir baimės; kaip jos atsiranda ir ką su tuo daryti).

Į susitikimus kviečiame mamas/tėčius su mažutėliais (nuo nulio iki trejų metų) arba be jų. Sklandi pradžia yra pusė darbo!

Daugiau informacijos telefonu 868022541, el.paštu vilma@esusalia.lt bei socialinės erdvės paskyroje Esu šalia.

Ar galima ateiti į vieną kažkurį šeimų studijos ESU ŠALIA devynių paskaitų ciklo susitikimą?

Rekomenduojama lankyti visas paskaitas iš eilės, mat paskaitų temos plaukia viena iš kitos ir viena kitą papildo.

Kada ir kur vyksta šeimų studijos ESU ŠALIA devynių paskaitų ciklo susitikimai?

Šeimų studijos ESU ŠALIA paskaitų ciklo susitikimai dažniausiai vyksta darbo dienos metu vietose, tinkamose dvigubai auditorijai. T.y. mamos/tėčiai turi galimybę patogiai klausyti paskaitos, stebėti skaidres, o mažieji dalyviai saugiai tyrinėja aplinką, žaidžia, ropinėja.

Toks paskaitų ciklas gali vykti ir jūsų bendruomenėje. Susisiekite telefonu 868022541, el.paštu vilma@esusalia.lt bei socialinės erdvės paskyroje Esu šalia. Bendradarbiaukime.

Ar šeimų studijos ESU ŠALIA devynių paskaitų ciklo susitikimai yra mokami?

Taip. Daugiau informacijos telefonu 868022541, el.paštu vilma@esusalia.lt bei socialinės erdvės paskyroje Esu šalia.

Kur ir kaip galima įsigyti šeimų studijos ESU ŠALIA atributikos bei kitų požiūrio ESU ŠALIA palaikymui skirtų priemonių?

Susisiekite telefonu 868022541, el.paštu vilma@esusalia.lt bei socialinės erdvės paskyroje Esu šalia.

Ar lektorė Vilma Petrikienė skaito paskaitas kitomis su tėvyste susijusiomis temomis?

Taip. Susisiekite telefonu 868022541, el.paštu vilma@esusalia.lt bei socialinės erdvės paskyroje Esu šalia. Bendradarbiaukime.