2019 metų lapkričio 4, 6 ir 13 dienomis Vilmos Petrikienės paskaitos Vilniaus visuomenės sveikatos biuro organizuojamoje Šeimų mokyklėlėje. Laukiamos besilaukiančios ar vaikus jau auginančios šeimos! Dalyvavimas NEMOKAMAS.

Lapkričio 4 d. 10.00-11.30 val. Prieraišioji tėvystė vaiko raidos ir ugdymo(si) požiūriu. Kas yra prieraišumas? Prieraišumo tipai. Kas yra prieraišioji tėvystė? Pagrindiniai prieraišiosios tėvystės principai? Kada formuojasi prieraišus santykis ir kuo tai svarbu vaiko raidai? Prieraišumo įtaka vaiko ugdymui(si).

Paskaita vyks Vilniaus visuomenės sveikatos biure, adresu Polocko g. 12, Vilnius.

Lapkričio 6 d. 10.00-11.30 val. Motinystės melancholija ar jau pogimdyminė depresija. Kas tai? Ir kaip jos išvengti. Kas yra pogimdyminė depresija, kaip ją atpažinti? Kas lemia, kad moterį ištinka pogimdyminė depresija, jos įtaka besilaukiančios ar jau pagimdžiusios moters sveikatai. Pogimdyminės depresijos poveikis kūdikio vystymuisi. Pogimdyminės depresijos gydymo svarba bei būdai. Ką daryti, kad motinystės pradžia būtų sklandi?

Paskaita vyks Vilniaus visuomenės sveikatos biure, adresu Polocko g. 12, Vilnius.

Lapkričio 6 d. 15.30-17.00 val. Prieraišioji tėvystė vaiko raidos ir ugdymo(si) požiūriu. Kas yra prieraišumas? Prieraišumo tipai. Kas yra prieraišioji tėvystė? Pagrindiniai prieraišiosios tėvystės principai? Kada formuojasi prieraišus santykis ir kuo tai svarbu vaiko raidai? Prieraišumo įtaka vaiko ugdymui(si).

Paskaita vyks Vilniaus rajono centrinėje poliklinikoje, Laisvės pr. 79, 305 kabinete.

Lapkričio 13 d. 15.30-17.00 val. Motinystės melancholija ar jau pogimdyminė depresija. Kas tai? Ir kaip jos išvengti. Kas yra pogimdyminė depresija, kaip ją atpažinti? Kas lemia, kad moterį ištinka pogimdyminė depresija, jos įtaka besilaukiančios ar jau pagimdžiusios moters sveikatai. Pogimdyminės depresijos poveikis kūdikio vystymuisi. Pogimdyminės depresijos gydymo svarba bei būdai. Ką daryti, kad motinystės pradžia būtų sklandi?

Paskaita vyks Vilniaus rajono centrinėje poliklinikoje, Laisvės pr. 79, 305 kabinete.

Išankstinė registracija: renginiai@vvsb.lt

Kilus klausimams galite skambinti  tel. 8 5 234 0235.